TSH plast

TSH PLAST
Zavřit menu
Zelené pozadíVolejte zdarma 800 100 583
Štítek

Venkovní parapety

Ukázka vnějších parapetů

V naší nabídce naleznete venkovní hliníkové parapety s kvalitní a odolnou povrchovou úpravou v barvě bílé, hnědé, sv.hnědé, stříbrné a bronzové. K parapetům dodáváme plastové bočnice. Venkovní parapety se dodávají v šířkách od 90mm do 360mm.

Tyto šířky jsou konečné bez možnosti dalších úprav.

 

Vnitřní parapety

vnitřní parapety

Vnitřní parapety dodáváme plastové, v základních barvách bílá, mramor, buk, zl.dub, třešeň a stříbrná. Boční krytky parapetů korespondují s barevným provedením vlastního parapetu. Vnitřní parapety se dodávají v šířkách od 180mm do 600mm nařezené přesně na míru dle Vašeho požadavku.

 

Vnitřní žaluzie

Pro zajištění světelné pohody v domě a jako ochranu proti slunci na okna TSH PLAST Vám doporučujeme celostínící, řetízkem ovládané žaluzie zn. ISOTRA. Při volbě žaluzie si můžete vybrat z několika typů žaluzií a široké palety odstínů lamel, dle vzorníku.

 

Venkovní rolety

Ještě vyšším stupněm ochrany proti slunci, a v tomto případě i nežádoucímu teplu nebo násilnému vniknutí jsou rolety. Podle konstrukce překladu nebo způsobu dodatečného zateplení může být zvolena varianta nadokenní (schránka s lamelami je nasazena na rámu okna a zasahuje do interiéru místnosti) nebo předokenní rolety (schránka s lamelami je předsazená před oknem z vnější strany). Podobně jako u jiných doplňků tak i zde je na výběr z několika barev lamel. Vodící lišty rolety, stejně jako schránku pro lamely lze nastříkat do kterékoliv barvy dle vzorníku RAL.

 

Sítě proti hmyzu

Síť tvoří hliníková konstrukce a síť je ze skelných vláken potažených PVC. Šedá barva síťoviny zaručuje výbornou průhlednost a výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění rámu na okně. Konstrukce je spolehlivá, trvanlivá a odolná vůči vlivům počasí. Barevné provedení rámu sítě  je shodné s okny.

Sítě vyrábíme jak pro okna, tak balkónové dveře.

detail