TSH plast

TSH PLAST
Zavřit menu
Zelené pozadíVolejte zdarma 800 100 583
Štítek
Vchodové dveře plastové

Kování

Na kování vchodových dveří jsou vždy kladeny vysoké nároky. Jak z hlediska kvality, tak z hlediska bezpečnosti. Na naše dveře TSH PLAST používáme kvalitní 3bodové uzamykací rozvory ve dvou provedeních:

  • mechanická háková rozvora

Pomocí klíče (jeho otočením) jsou aktivovány uzavírací háky, které jsou zasunuty do protikusů usazených v rámu dveří. Dveře jsou tak rovnoměrně přitlačeny a uzamčeny. Pomocí klíče se uzavírající části opět uvolní a zámek se odemkne.

  • automatická rozvora Secury Automatic

Po zavření dveří se aktivují střelkové závory odsunutím do protikusů usazených v rámu dveří. Bez nutnosti otočení klíčem se střelky automaticky uzavřou a jsou blokovány proti odtlačení. Odemčení se děje z vnější strany klíčem nebo klikou a zevnitř pohybem kliky.

  • dveřní kliky

Ke dveřím ve standardu dodáváme dveřní kliky London se širokým (54 mm) bezpečnostním štítkem. Na výběr je provedení klika/klika nebo klika/koule. Barva je bílá, stříbrná nebo bronz. Na Vaše přání lze dveře také osadit dveřními madly.

Kilka London

  • bezpečnostní zámkové vložky

Ve standardu ke dveřím dodáváme zámkové vložky QUARD G330 a G550 a 5ks klíčů. Překrytý profil klíče a tvarové blokovací kolíky chrání vložku proti vyhmatání (jeden ze způsobů násilného napadení zámkové vložky). V případě více dveří lze zámkové vložky sjednotit, popř z vnitřní strany osadit otočným knoflíkem.


detail