TSH plast

TSH PLAST
Zavřit menu
Zelené pozadíVolejte zdarma 800 100 583

Napsali nám

Dáváme Vám k nahlédnutí do několika dopisů, které jsme dostali od našich zákazníků.

Vždy nás velmi potěší a jsou pro nás velkou motivací...

18.října 2017

Dobrý den vedení firmy TSH PLAST,

dnes Vaši zaměstnanci finišují ve výměně oken a dveří.Jsem velice spokojen z Vašími zaměstnanci pod vedením p. Tourka.

Jsou to velmi ochotní a práce znalí mistři,pravě takovýto lidi dělají jméno a přestíž firmě TSH.

Jsem opravdu z jejích výkonem a profesionalitou moc spokojen,zasloužili by si třeba i zvláštní finanční ohodnocení od vedení firmy.Přimlouvám se u Vás za to .

Ještě jednou děkuji a jsem nad míru spokojen s Vašimi zaměstnanci.

Pecko Vladimír

Hněvanice 24 Milevsko, okr.Písek

 

20.září 2017

Dobrý den paní Musilová,

dne 8.9. u nás proběhla montáž oken, až na drobné nedostatky, vyřešili jsme při předávání jak napravíme, jsme opravdu spokojeni s prací Vašich montérů a samozřejmě i s okny. Jednání s pány bylo velmi příjemné, nikdo nebyl naštvaný, i když práci dokončovali s čelovkami. Prosím, mohla byste poděkování předat i montážní partě pana Tomáše Tourka, která u nás pracovala?

Děkuji, L. Zelená, Levín, okr.Beroun

 

8.srpna 2017

Dobrý den paní Musilová,

bazén si užívám, jak jen to jde a je to moc bezva, mám opravdu z bazénu velkou radost a jsem ráda, že jsem si zvolila na doporučení Vaši firmu TSH PLAST a vůbec komunikace s Vámi i vašimi kolegy je skvělá.

S přáním hezkého dne

Sylva Hefnerová, Sedlice u Blatné, okr. Strakonice

 

24. července 2017

Dobrý den,

děkujeme za kvalitní a rychlou práci Vašich zaměstnanců, jsme moc spokojeni.

S pozdravem Vosykovi, Zálužice, okr. Klatovy

 

21.července 2017

Dobrý den, vážený pane Fraite.

Rád bych Vám poděkoval za ochotu a přístup při zaměření a pomoc při výběru barevného odstínu a formátu poštovních schránek.

Velké poděkování patří i montážní partě pana Čepeláka, která provedla práci svědomitě o odborně.

Za SVJ 678-680 Bechyně (okr.Tábor)

S pozdravem Bína

 

6.července 2017

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat celé firmě TSH plast. Od začátku do konce jsme jednali se samými profesionály a příjemnými lidmi, kteří dělají svou práci opravdu dobře, dokáží skvěle poradit.

Velké poděkování patří paní Blance Macháčkové, která se mnou celou dobu jednala a zodpovídala každý dotaz a přidávala také rady. Takových lidí kdyby bylo více.

Velmi příjemný a na svém místě byl také pan Jelínek, který nám okna a dveře zaměřil. A stejně tak to pokračovalo s partou dvou pánů, kteří okna montovali a zvláště s pánem, která seřizoval nedoléhající HSportal dveře, díky němuž perfektně sedí. Jména si bohužel už nepamatuji. Jednala jsem také s panem Starým a panem Jouzou, které také můžeme jen chválit.

Vaši firmu můžeme jen doporučit a je úžasné, že máte tolik skvělých lidí v jedné firmě.

Děkujeme

S pozdravem

Jana a Milan Gabrielovi, Čakovice u Týnce nad Sázavou

 

21.června 2017

Dobrý den pane Jouzo,

moc dekuji za zařízení montáže oken. Jsem z prací a přístupem vašeho montážníka pana Šenkýře velice spokojen.

Petr Čech, Čistá, okr. Rakovník

 

3.května 2017

Dobrý den pani Grossová,

děkuji moc za ochotu a vstřícnost, se kterou jsme se u vaší firmy, i u Vás osobně setkali. Oba pány, kteří nám dělali jak montáž, tak i zednické práce, musíme pochválit. Byli šikovní, pracovití, rychlí a ochotni pomoci. Souhlasí i cena, na které jsme se dohodli.

Je potěšením jednat s takovými lidmi.

Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně štěstí v další práci i osobním životě.

S pozdravem  M. Kočerová, Jankov, okr.Č.Budějovice

 

24.dubna 2017

Dobrý den pane Jouzo,

dne 10.4.2017 mi byla provedena montáž oken od vás z TSH PLASTu. Chtěla bych poděkovat za poctivou práci a lidský přístup montážníkovi panu Tomáši Tourkovi.

Děkuji Molová Milevsko, okr.Písek

 

19.dubna 2017

Dobrý den,
výměna oken proběhla v pořádku, chtěli bychom pochválit montážní partu pana Čepeláka, byli opravdu skvělí a práce jim šla od ruky, vše stihli za 1den.

Mrnka – Radějovice, okr.Praha-východ

 

15.října 2016

Vážený pane jednateli,
rád bych Vám poděkoval za přístup zaměstnanců Vaší firmy TSH PLAST, kteří se podíleli na mé objednávce oken a dveří. Paní Macháčková je opravdu člověk na svém místě. Je velmi milá a ochotná. Perfektně mi vše vysvětlila a pomohla mi okna navrhnout tak, že jsem nadmíru spokojený. Okna mi přišli namontovat pan Tomáš Tourek s kolegou Láďou a to jsou také naprostí profíci.Jsou krásně sehraní a práce jim šla od ruky. Určitě budu Vaší firmu všude doporučovat a chválit. Je vidět,že Vašim lidem na firmě opravdu záleží a to se jen tak nevidí.

S pozdravem Karel Zoubek, Postupice, okr. Benešov u Prahy

 

13.října 2016

Dobry den,
rádi bychom tímto poděkovali montážníkům vaší firmy TSH PLAST - konkrétně panu Rejhonsovi a jeho otci - za perfektně provedenou práci při montáži oken u nás na statku v Kozohlodech. Poradili si bez diskuzí i s drobnějšími úpravami a nerovnostmi... ocňujeme jejich práci a ješte jednou děkujeme.

Zdravi Jana a Tarek Toumia, Kozohlody, okr. Kutná Hora

 

10.října 2016

Dobrý den paní Macháčková,
chtěla bych touto cestou vyjádřit naši velkou spokojenost s prací řemeslníků, kteří nám instalovali okna v našem rodinném domě. Realizovali ji montážní parta pana Čepeláka. Byli velmi zruční, naprosto sehraní, slušní  a dobře se nám s nimi komunikovalo.
rUdělali za 2 dny výbornou práci ve vysoké kvalitě.
Děkuji i Vám za projevenou vstřícnost.

S pozdravem, Jana Babková, Kamenný Újezd, okr.České Budějovice

 

4.října.2016

„ S výměnou oken jsem váhala, ale teď jsem ráda, že jsem vybrala právě firmu TSH plast .
Vaše firma  rekonstruovala v domě okna ve sklepních prostorách, proto jsem Vás také oslovila.
Pan Jelínek moje okna rychle zaměřil paní Knotková, se mnou  sepsala smlouvu
a celá výměna proběhla v krátké době ještě v návaznosti na rekonstrukci sklepních prostor v domě,
kterou měla na starosti montážní parta pod vedením pana Tourka.
Okna jsou bytelná a pěkná. Věřím že mi ušetří spoustu peněz na vytápění.“

Helena Uhrová, Náchodská 2682, Tábor

 

18.září 2016

Vážení,
chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší firmě TSH plast s.r.o. za nová okna a dveře. Poděkování patří jmenovitě paní Hepnarové z pobočky Kutná Hora, za zaměření panu Jelínkovi a v neposlední řadě montážníkům Pavlu Čepelákovi s panem Davidem. Na druhou etapu výměny prosím o zajištění prací uvedenými zaměstnanci.

Děkuji, s pozdravem, František Sejček, Chlístovice, okr.Kutná Hora

 

14.dubna 2016

Vážení,
k montáži vašich oken mám jednu poznámku  - byla provedena naprosto perfektně, vaši pracovníci byli velmi pečliví,  vstřícní , skvělí  - okna jsou prostě dokonalá!
Moc děkujeme, vaši firmu TSH PLAST jsme objednali dle referencí, které se potvrdily - a které budeme i my velmi rádi poskytovat  dále.
Přeji vám mnoho úspěchů a ještě jednou děkuji !!

S pozdravem  Lenka  Březinová, Vyžlovka, okr. Praha-východ

 

12.dubna 2016

S prací TSH PLASTU, jmenovitě s montážní partou pana Jaroslava Tourka, jsem byl velice spokojen.Montovali rychle přesně a čistě. Firma TSH PLAST už před časem měnila okna u mého otce, který mi tuto firmu doporučil, také pro profesionální a příjemné jednání paní Heleny Knotkové a technika pana Fraita. Jsem rád, že i u mě proběhla tato akce stejně, jako u mého otce a tuto firmu rád doporučím všem, kteří také uvažují o výměně oken a dveří.

Jaroslav Čmucha Tábor, Klokoty

 

10.března 2016

Vážené vedení společnosti,
v únoru tohoto roku jsme se s manželkou rozhodli pro výměnu oken v našem bytu. Kontaktoval jsem pracovníka Vaší společnosti p. Fraita. Jeho reakce byla okamžitá, a protože se zrovna nacházel v Bechyni, tak nám provedl zaměření ještě ten den. Potom následovalo rychlé ostatní vyřizování až po následnou výměnu oken.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat za neskutečně kladný přístup pracovníků Vaší firmy a to nejen p. Fraitovi, ale i pracovníkům, kteří okna vyměňovali. Práce prováděli p. Šenkýř ještě s jedním kolegou (jeho jméno bohužel neznáme)
Vyřiďte jim prosím naše poděkování.

S pozdravem František a Jitka Soumarovi, Na Libuši 620,Bechyně, okr.Tábor

 

7.prosince 2015

Dobrý den,
před týdnem nám vaše firma přijela namontovat nová okna a vstupní dveře a musím říci ,že jsme si vybrali dobře. Od poptávky až po montáž jsme byli se vším moc spokojený a především z chlapů co to přijeli namontovat.Ochotní,šikovní a slušní.Ale nejen oni,ale také vaše zástupkyně v Kutné hoře a samozřejmě Příbrami. Chtěli bychom jim takto poděkovat a rád vaší firmu TSH PLAST doporučíme dál.

Hezký den Váš spokojený zákazník - rodina Křížova, Hříměždice, okr.Příbram

 

25.listopadu 2015

Dovolte mi touto cestou poděkovat Vaší firmě za hladký a bezproblémový průběh zakázky od A do Z. Díky patří především paní Michale Růžičkové z pobočky v Kutné Hoře, která vše velmi ochotně vysvětlila, navrhla a dala všemu konečnou podobu. Díky i pánům montérům a i mnoha dalším z Vaší firmy. Práce byla odvedena dle dohody na 101% a naše očekávání bylo splněno a to vše za přijatelnou cenu.

S pozdravem P.Talich, Kolín

 

14.října 2015

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za montáž oken Plzeňské partě, panu Ťoupalovi, jsou šikovní, sehraní a odvedli pěknou práci.

Děkuji a s pozdravem Věra Nováková, Přeštice, okr.Plzeň

 

23.září 2015

Dobrý den, pane Fraite,
chtěla jsem Vám dodatečně poděkovat za opravdu velmi dobře odvedenou práci. Současně chci poděkovat i ostatním, kteří se podíleli na zakázce pro dům v Bechyni Na Libuši 618-620.
Práce při zabudování proběhla rychle, dveře jsou moc pěkné a všem firmu TSH Plast Malšice vřele doporučuji.
Přeji hodně nových zakázek.
S pozdravem

J.Spilková, Bechyně, okr.Tábor

 

17. září 2015

Chtěli bychom touto cestou poděkovat firmě TSH Plast, zejména pak pracovníkům paní Musilové za bezvadnou práci při zadávání zakázky a dále pracovníkům, kteří montovali nová okna. Musíme též vyzdvihnout rychlé a perfektní vyřízení drobné reklamace. Děkujeme rovněž panu Jouzovi. Dáváme vaší společnosti 100% a přejeme vám do dalších let hodně obchodních úspěchů.

Děkujeme. Jaroslava Věžníková a Oleg Brückler, Nespeky, okr.Benešov

 

31. července 2015

Dobrý den, děkuji Vašim pracovníkům panu Břendovi s jeho spolupracovníkem za skvěle odvedenou práci na zakázce balkónových dveří. Jsme moc spokojeni fungují výborně.

Dagmar Zemanová, Tábor

 

28. července 2015

V termínu 14-17.7.2015 nám vaše firma TSH PLAST montovala okna .Ráda bych touto cestou poděkovala, a pochválila partu pana Tourka ,za skvělou práci .Okna namontovali rychle, dobře a s minimálním nepořádkem .Jsme velmi spokojeni .A neméně šikovní byli i pan Jelínek který nám okna precizně zaměřil i paní Knotková se kterou jsme objednávku v Táboře dokončili i paní Jiráková se kterou jsme jednali od samého začátku a její perfektní a milé jednání velmi přispělo k našemu konečnému rozhodnutí realizovat výměnu oken právě s vaší firmou.

Spokojení zákazníci, Pavel a Martina Matouškovi, Nasavrky 9,Miličín, okr.Benešov

 

22. června 2015

Dobrý den paní Musilová,
díky za perfektní práci – s firmou TSH PLAST byla vynikající komunikace a provedení zakázky bylo bezchybné.
Byla jsem velmi spokojena – i s cenou.

Vše dobré přeje Pavla Foglová, Praha

 

14. května 2015

Dobrý den paní Musilová,
v březnu jsme si u Vaší společnosti TSH PLAST objednávali okna a byli jsme s výměnou maximálně spokojeni.
Proto Vás opět oslovuji na objednávku dalších oken. Zaměření prováděl p.Jelínek a montáž p.Rejhons s kolegou. Pokud by bylo možné, uvítali bychom tento tým znovu. Všem Vás doporučuji.

Děkuji Váňová, Radňov u Havlíčkova Brodu

 

25. března 2015

„S firmou TSH plast jsem velice spokojená.
Výměnu oken a dveří jsem realizovala na etapy a vždycky jsem se vrátila k této firmě.
Pan Frait byl velice ochotný a trpělivý. Vše mi vysvětlil  a doporučil právě to řešení, které bylo pro mě nejlepší. Je to zkrátka profesionál.
Okna jsou super. I když jsem už měla plastová okna od jiné firmy z roku 1997, nelituji této výměny, protože nová okna lépe těsní a dekor přesně ladí k mému nábytku.
Dveře jdou zlehka otvírat. Všude je krásně teplo a z venku není slyšet ruch města.
Dál bych ráda poděkovala i montážníkům, panu Rejnhoncovi, panu Šenkýřovi a panu  Hrubému, kteří zde pracovali a vždy namontovali rychle a přesně nová okna a dveře.
Jsem ráda, že montáží oken Vaše služby nekončí a že spolehlivě funguje i seřízení a servis kolem oken i dveří.
Vaši firmu určitě doporučím svým známým a do dalších let držím palce.

Irena Hejlová – Tábor

 

2. února 2015

Vážený pane řediteli firmy TSH PLAST,
chci tímto vyslovit velké díky a pochvalu celé vaší firmě, kdy jsem 29.12. na pobočce v Pelhřimově s vaší pracovnicí dojednal a objednal výměnu plastových oken. Je nutné zmínit vstřícnost a profesionalitu paní Jaroslavi Musilové, zasluhuje tímto pochvalu. Dne 29,30 a 31.ledna tohoto roku mi byla vaší montérskou partou pana Tourka dovezena a nainstalována nová plastová okna dle objednávky a musím opět pochválit a ocenit vstřícnost a perfektní profesionalitu této montérské firmy, čímž jím tímto chci poděkovat a zároveň doporučit případným zájemcům obracet se na vaší firmu TSH PLAST.

Děkuji, Jan Voves, Dolní Prosíčka, okr. Havl.Brod

 

23.ledna 2015

Dobrý den,
děkuji firmě TSH plast za skloubení dvou zakázek na okna. Montáž byla provedena rychle a přesně.

Langer, Soběslav, okr.Tábor

 

18.prosince 2014

Dobrý den,
s vašimi okny  a prací Vašich montérů jsme byli velice spokojeni. Okna perfektně těsní, v barevné kombinaci bílé a šedé vypadají moc krásně a všem se velice líbí. Vaše okna a firmu TSH PLAST proto všem doporučujeme.

S přátelským pozdravem Tůma Josef, Lipnice nad Sázavou, okr.Havl.Brod
Na závěr Vám přeji krásné prožití svátků vánočních,

mnoho osobních a pracovních úspěchů v novém roce 2015.

 

28.listopadu 2014

Vážení
Chtěl bych Vám poděkovat za perfektní práci montážníků v čele s panem Břendou. Rychlá a čistá práce.
Za jeden den stihli skoro všechno druhý den jen natáhli štuk. Původně jsem si chtěl zedničinu udělat sám, ale
když jsem viděl jak hezky zvládli vyzdívky i štukování nelituju investovaných peněz.
Přeji Vám hodně úspěchů  a spokojených zákazníků

Kazak, Leskovická , Tábor

 

26. listopadu 2014

Vážený pane řediteli,
chtěl bych Vám sdělit, že jsem byl dnes dne 26.11.2014 velmi mile potěšen ze vzorného přístupu k práci Vašich pracovníků. 
Dne 26.11.2014 ve smluvený den a ve smluvený čas přijeli ke mě na adresu Ruda, Rakovnická 290, Vaší společností sjednaní pracovníci p. Tomáš Tourek a jeho pomocník, kteří mi přijeli namontovat okna a dveře. Při montáži, tedy vlastní realizaci zakázky č. 14040181, si oba dva pracovníci počínali zcela profesionálně. Z přístupu ke mě k Vašemu zákazníkovi a z přístupu k prováděné práci, bylo jasně patrné, že je práce baví a chtějí ji dělat. Jejich pracovní tempo bylo velmi rychlé, ale i dostatečně odpovědné, prostě profesionální. Při montáži mi velmi mile překvapil p. Tomáš Tourek tím, že celou okenní stěnu zakotvil jiným způsobem, než bylo původně s Vaším technikem dohodnuto. Uvedený způsob montáže Vaší práci zhodnotil a stavbě velmi esteticky prospěl.Ten nápad, byl z mého pohledu k nezaplacení. 
Děkuji Vám, že si odpovědně vybíráte zaměstnance, byť třeba i na dílo sjednané, kteří práci odvedou kvalitně a Vaše kvalitní výrobky ještě trošku vlastní montáží zhodnotí.
Závěrem bych Vám chtěl ještě sdělit, že od samého prvopočátku, tedy od předběžné kalkulace, přes objednání na Vaší pobočce v Rakovníku a vlastní zaměření, jsem byl velmi spokojen s Vašimi službami, protože jsem vždy narazil na slušné, vstřícné a komunikativní lidi. 
Děkuji za službu a zboží, které poskytujete.

Pavel Kinšt
Rakovnická 290, Ruda, okr.Rakovník

 

25.listopadu 2014

Dobrý den,
dne  22.9.2014 jsem se zastavil na pobočce v Kutné Hoře s poptávkou na plastová okna. Sl. Růžičková mi poptávku spočítala, tak jak jsem si představoval a ještě mi poradila s členěním některých velkých prvků jak z praktického tak výrobního hlediska. Druhý den jsem kontaktoval pobočku v Kutné Hoře na domluvení zaměření. Pan Jelínek po domluvě přijel a vše ochotně  přeměřil dle mé nabídky.  Sl. Růžičková původní nabídku opravila a zaslala na e-mail, abych mohl nabídku doma v klidu prostudovat. Po menších změnách jsem podepsal smlouvu. Dne 21.11.2014 mi byla vyměněna všechna  okna Vaši montérskou partou.
Vřelý a ochotný přístup všech zúčastněných od nezávazné poptávky na pobočce v Kutné Hoře, tak bezchybném zaměřením p. Jelínka a profesionální přístup montérské party.
Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Václav Adamec , Červené Pečky, okr.Kolín

 

11.listopadu 2014

Dobrý den,
v pondělí nám přivezli nová okénka a musím Vám napsat velikou chválu, okna jsou úžasná a chlapi montážníci, hlavně pan Zahradník, byli moc fajn.
Byli jsme nadmíru spokojeni a musíme se s Vámi o naše pocity podělit.
Jen tak dál, přejeme samé spokojené zákazníky jako jsme my.

S díky a  pozdravem V. Nenáhlová, Zbečno, okr.Rakovník

 

5.listopadu 2014

Děkuji za perfektně odvedenou práci montážní partě pana Tourka.
Zvládli vše rychle a s největší přesností.  I nový štuk navazuje hladce na původní omítku.
Poradili si i s nelehkými překážkami a jejich práce byla čistá a profesionální.
Z oken jsem nadšený, tvar i barva je podle mých představ.
Na jaře mám pro Vás další zakázku na výměnu oken a pokud to půjde, opět si rezervuji tuto montážní partu.

Přeji všem hodně zdaru. Zdeněk Vocílka, Záhostice – Chýnov, okr.Tábor

 

13.října 2014

Děkujeme Vaší firmě za skvěle odvedenou práci při montáži oken. Firma TSH PLAST nám vyšla vstříc ohledně termínu, při náročné rekonstrukci Jednoty a výstavbě nového Obecního úřadu. Okna splňují všechny naše podmínky a skvěle svým vzhledem zapadají do staré zástavby vesnice.
Přejeme firmě hodně spokojených zákazníků a těšíme se na další případnou spolupráci.

Starostka obce Ing. Petra Konopiská a zastupitelstvo obce Nemyšl, okr.Tábor

 

12.října 2014

Dobrý den,
ve dnech 7.-9.10.2014 nám vaše firma TSH PLAST montovala okna do bytu, celkem 4 ks, z nichž jedno bylo trochu atypické a vyžadovalo ten správný řemeslnický přístup. Smlouva č.14010263, práci provedl pan Jaroslav Švepeš s kolegou.
Byli jsme s vašimi pracovníky velice spokojeni, práci provedli velmi dobře, rychle a zkušeně. Málokdy jsme narazili na tak profesionální přístup a erudované řemeslníky, a to jsme jich na domě již pár měli.
Tímto jim chceme ještě jednou poděkovat.
V příštím roce máme u vaší firmy objednané a zálohově zaplacené domovní dveře a máme velký zájem na tom, aby tuto výměnu provedli zase pan Švepeš s kolegou.

Děkujeme, s pozdravem Ing.Petr Hůna a Mgr. Martina Hůnová, Komenského 1926, Tábor
P.S. podotýkáme, že oba dva pracovníky jsme viděli poprvé a nejsou našimi kamarády ani známými a neděláme jim tímto PR

 

10.října 2014

Dobrý den paní Bečanová,
na konci září jste mi montovali okna do baráčku v Jindřichově Hradci. Jsem moc rád, že jsem si vybral právě Vaši firmu TSH PLAST.
Byla to skvělá práce od začátku až do konce.
Moc Vám děkuji a přeji mnoho úspěchů

Václav Kročák, Jindřichův Hradec

 

9.října 2014

„O firmě TSH PLAST jsem se dozvěděl z letáku, který mi byl vhozen do schránky. Zaujala mne Vaše akce „okna za polovinu“.
S manželkou jsme ihned navštívili pobočku v ČB,  kde nám paní Jiráková poskytla veškeré potřebné údaje o Vašich výrobcích. Snažila se zodpovědět na všechny  naše  otázky a po celou dobu měla velmi příjemné vystupování. Protože jsme neměli okna změřená, domluvili jsme se rovnou na zaměření oken Vaším technikem – p.Jelínkem. Byli jsme mile překvapeni jeho milým a profesionálním vystupováním. Při zaměření nám pomohl upřesnit  barvu oken a doplňků.
Montážníci - pan Tourek a jeho spolupracovníci - slušní, velice pečliví, práci odvedli  výborně -  pracovali s citem, nic neponičili. Po zednickém zapravení, namontovali pvc parapety a žaluzie. Kompletní  výměna oken na našem velkém domě trvala pouze 3 dny. Uklidili po sobě. Upozornili nás, že na okna je 7let záruka, v případě jakéhokoli problému se máme okamžitě ozvat - připojeno tel. číslo.
Náš dojem – velká spokojenost. Všem patří náš velký dík.“
Srdečně Vás zdravím a přeji vaší firmě TSH PLAST úspěch a stále tak šikovné zaměstnance.

Váš spokojený zákazník Wiener František, České Budějovice

 

19. září 2014

Paní Musilová, děkujeme za krásně provedenou výměnu oken včetně zednických prací.
Vám osobně děkujeme za vstřícné jednání, vybrání dekoru na okna ornamentních skel a rozhodnutí členění oken.
Také děkujeme panu Jelínkovi, který si okna perfektně zaměřil a vše při montáži oken krásně sedělo.
Děkujeme celé montážní partě pana Jaroslava Tourka za kvalitně odvedenou veškerou práci spojenou se zednickými pracemi špaletových oken.
Pan Tourek byl opravdu úžasný a celá realizace trvala 3 dny.

Celé Vaší firmě TSH PLAST ještě jednou děkuji Stanislav Doležal, Žirovnice, okr. Pelhřimov

 

2.září 2014

Dobrý den paní Musilová,
minulý týden nám vaše společnost TSH PLAST prováděla montáž oken. Tímto by jsme chtěli všem poděkovat. Vámi počínaje, za rady, konzultace a trpělivost při našem rozhodování, dále poděkování panu Jelínkovi, který nám vyšel vstříc a svůj volný sobotní čas věnoval nám a pomohl nám při rozhodování a upřesnění našich představ. Také panu Jouzovi, který měl za úkol k nám poslat šikovného zedníka a moc se mu to povedlo. A v neposlední řadě montážní partě pana Rejhonse, kteří byli naprosto úžasní, pracovití a v naprosté pohodě. Práci provedli velmi dobře, rychle a s úsměvem. Byli jsme moc spokojeni a budeme vás dále doporučovat.
Ještě jednou vám všem moc děkujeme.

Ivana a Mirek Vašákovi, Bukovany, okr. Benešov

 

29.července 2014

Dobrý den paní Karafiátová,
o firmě TSH PLAST jsem se dozvěděla z reklamních novin "SAMSON", které nám byly vhozeny do novinové schránky. Zaujala mě Vaše nabídka až 50% sleva.
Paní Jiráková z pobočky České Budějovice mi veškeré potřebné údaje i s orientační cenou a nákresy vytiskla s tím, abych si vše doma v klidu prostudovala s manželem.
Snažila se zodpovědět mé laické otázky a po celou dobu měla velmi příjemné vystupování. Jako zákaznice jsem byla spokojená - věnovala se mi na 100% .
Pan Jelínek - slušný, zaměřování provedl naprosto přesně.
Páni Jouza a Švepeš - slušní, práci odvedli dobře - při demontáži okenního dřevěného rámu pracovali s citem, nic neponičili. Udělali drobné zednické dodělávky, které výměnou vznikly. Uklidili po sobě. Upozornili, že na okno je záruka, v případě čehokoliv se máme ozvat - připojeno tel. číslo.
Dojem - spokojenost. Potkala jsem lidi, kteří po delší době vzbudili mou důvěru. ( špatné stavební zkušenosti a proto obavy a nejistota.)
Všem patří jednička s hvězdičkou.
Srdečně vás zdravím a přeji vaší firmě TSH PLAST úspěch a stále tak šikovné zaměstnance.

S pozdravem Marie Lepší, Nová Ves, okr.České Budějovice

 

28.července 2014

Dobrý den paní Musilová,
musím pochválit firmu TSH PLAST, která se podílela na kompletní výměně oken a vchodových dveří. Od Vašeho kladného a příjemného přístupu na pobočce v Pelhřimově, až po zednické práce pana Švepeše. Vše proběhlo od A-Z výborně. Kompletní výměna trvala pouze dva dny.
Ještě jednou všem děkuji a firmu TSH PLAST budu všem doporučovat.

S pozdravem, Slavíková, Humpolec

 

30.června 2014

Vážení přátelé z TSH PLASTU,
ráda bych Vám poděkovala za Vaši skvěle odvedenou práci. Paní Blanka Macháčková ihned po mé poptávce zakreslila návrhy oken a velmi ochotně spolupracovala s doladěním mého požadavku na typ a charakter dveří. Vše zakreslila k mé úplné spokojenosti. Pan Jan Frait bezchybně zaměřil všechna okna a dveře a doladil všechna úskalí mezi stávajícími a budoucími okny a dveřmi. A montážní parta pana Jaroslava Švepeše skvěle usadila okna a dveře. Vše krásně začistili, zarovanali a uklidili.
Ještě jednou moc děkuji a všem přeji hodně úspěchů v pracovním i soukromém životě.

S pozdravem, Alena Hladíková, Dolní Hořice, okr.Tábor

 

29.dubna 2014

Vážený pane řediteli,
chci poděkovat firmě TSH PLAST Malšice za přístup při zpracování mé nabídky a při následné realizaci výměny oken v mém rodinném domě. Jednání na pobočce v Táboře s paní Helenou Knotkovou bylo milým setkáním. Její profesionální a lidský přístup při zpracování nabídky byl bezkonkurenční. Dále děkuji i pracovníkům, kteří provedli montáž nových oken.
Přeji Vám i kolektivu pracovníků TSH PLASTU úspěch v podnikání a mnoho dalších spokojených zákazníků.

S pozdravem, Milan Kafka, Božejovice, okr.Tábor

 

18.dubna 2014

Vážení !
Dovolte mi, abych Vám touto cestou poděkoval za profesionální vyřízení mé objednávky a výměny plastových oken v mém bytě v Opařanech.
Příjemně mě překvapila široká nabídka provedení (skla. počet komor, barevný rejstřík rámů,  parapetů a žaluzií). Za velmi pozitivní považuji i přítomnost technika pana Fraita, který provedl zaměření a poradil nám i s výběrem materiálu. Okna i provedení se nám líbí, tepelné úspory budu moci vyhodnotit až po uplynutí delšího období, ale věřím že i v tomto směru budu spokojen.

Přeji Vám hodně dalších spokojených zákazníků a jsem s pozdravem Trča Pavel Opařany č.253, okr.Tábor

 

12.února 2014

Dobrý den paní Knotková,
na firmu TSH PLAST jsem dostal doporučení od známých a jsem velmi spokojen. Od Vašeho vstřícného jednání v kanceláři v Táboře, přes odborný přístup pana Fraita při zaměření oken v mém bytě, až po bezchybnou montáž oken a dozdění vyzdívek mezi okny od pana Tourka. Vaši firmu TSH PLAST tak dál doporučím svým sousedům a známým.

Ještě jednou moc děkuji, Karel Čmucha, Petrohradská ul., Tábor

 

22.ledna 2014

Zdravím do TSH PLASTu,
děkuji za perfektní práci montážníků. Čistá, rychlá a pečlivá práce. Za jeden den vybourali s citem všech devět starých oken a usadili nová pěkná okna. Vše proběhlo hladce a přesně podle toho na čem jsme se předem v kanceláři domluvili. Klobouk dolů, takových firem se dnes už moc nevidí.

Josef Krátký, Rašovice, okr.Kutná Hora

 

23.prosince 2013

Dobrý den paní Musilová,
chtěla bych Vám i všem, kdo se podíleli na zaměření, výrobě a montáži našich plastových oken a dveří, ještě jednou v tomto předvánočním čase poděkovat. Byli jsme s Vaší firmou velmi spokojeni. Jsem ráda, že vše dopadlo dobře, okna i dveře plní svůj účel. Přeji Vám klidné vánoce a do dalších let mnoho úspěchů a co nejvíce spokojených zákazníků.

Děkuji, s pozdravem Helena Suková, Lukavec, okr.Pelhřimov

 

2.prosince 2013

Dobrý den paní Macháčková,

jsme moc spokojení s montáží oken - pánové byli opravdu moc šikovní. Profily oken se nám líbí a dobře jsme udělali, když jsme zvolili právě vaši firmu TSH PLAST. Všude vás budeme doporučovat.

Zdraví a vše dobré Eva Krejčíková, Praha

 

23.října 2013

Pro firmu TSH PLAST jsem se rozhodla díky kvalitě výrobků, služeb, ceny a solidního jednání. Pracovníci byli velmi profesionální, příjemní, pracovití a slušní. Vše v naprostém pořádku. Velké díky!!!

Eliška Slováčková, Praha

 

22.srpna 2013

Přeji dobrý den,
včera mi vaše společnost TSH PLAST podle dohody provedla montáž oken v mém bytě. Uvedenou montáž včetně pracovníků, kteří montáž prováděli hodnotím kladně a přístup pracovníků velmi profesionálně.

Pavel Jirásek, Rakovník

 

8.srpna 2013

Dobrý den pane Jouzo,
chtěl bych Vám tímto poděkovat za vzorné zajištění montáže vchodových dveří. Ještě jednou za nás prosím poděkujte Vašemu pracovníkovi panu Starému, který montáž dveří provedl. Jeho vstřícný přístup, odborné vedení a celkové jednání bylo na vysoké a příkladné úrovni.

Váš spokojený zákazník Josef Vachek, Hříběcí, okr.Pelhřimov

 

28.května 2013

Chtěla bych poděkovat společnosti TSH PLAST za skvěle odvedenou práci při vyzdívání a výměně oken. S prací a kvalitou vašich zaměstanců jsme byli spokojeni a dá se říci, že máme nejlépe udělaná okna na sídlišti.

Ivana Podlahová , Veselí nad Lužnicí, okr.Tábor

 

19.dubna 2013

Pro firmu TSH PLAST jsme se rozhodli proto, že nás kromě ceny přesvědčila důvěra v český výrobek. Vše proběhlo bez problémů a k naší spokojenosti. Paní Bečanová z pobočky Jindřichův Hradec je člověk na svém místě.

Balbínová Věra, Sušice, okr.Klatovy

 

8.dubna 2013

Jste firma, která nemá široko daleko konkurenci. Je požitek s Vámi spolupracovat. Výborná komunikace, umíte dobře poradit. Co dodat? Jste zkrátka SUPER!!! Přeji vám i všem vašim zaměstnancům hodně zdraví, štěstí a spokojených zákazníků. Všem vás doporučuji.

Nácovský Stanislav, Pavlovice, okr.Vlašim

 

13.března 2013

Vybírala jsem ze 7 nabídek, zvítězilo 7komorové okno, bezpečnostní kování a následné potvrzení správného výběru firmy TSH PLAST vstřícným, ochotným a profesionálním přístupem všech zaměstnanců se kterými jsem přišla do styku.

Störzerová Blanka, Praha

 

12.února 2013

Vsadil jsem na domací (českou) výrobu, také hrálo doporučení a v neposlední řadě i cena. Mile mě překvapila vstřícnost a zájem i o drobnou zakázku, dodržení termínu a podmínek na kterých jsem se dohodli. Celkově jsem byl s Vašimi službami velmi spokojen.

Hlavica Libor, Zárybničná Lhota, okr.Tábor

 

20.listopadu 2012

Pro společnost TSH PLAST jsme se rozhodli díky paní Jankurové z pobočky Rakovník. Jako jediná z oslovených firem dokázala přesně nabídnout kvalitu, funkčnost a přiměřenou cenu (hlavně u troj.okna-nápad úžasný,toto řešení nikoho nenapadlo) příjemná a rychlá při sestavování kalkulace. TSH není nejlevnější, ale přístup lidí ve firmě je příjemný-nenucený. Dále jsme dali přednost české firmě. Jako jediný nabízíte A tř. oken jako standard - ostatní nabízí automaticky B tř. přesto A tř. mají. To že nabízíte pouze jeden profil vůbec nevadí. Poptávku jsme dali cca 30firmám, úzký výběr 2 - intenzivní měsíc sbírání info o plastových okech.

Kolárová Jitka, Praha

 

1.listopadu 2012

Děkuji vašim zaměstnancům paní Jankurové na pobočce Rakovník a panu Jelínkovi za profesionální a vstřícné jednání, které jsem s nimi vedl při objednávání výměny oken u rodinného domu. Následná výměna proběhla k naprosté spokojenosti a já vaši firmu TSH PLAST mohu dalším potencionálním zákazníkům jen doporučit.

Machník Jaroslav, Libomyšl, okr.Beroun

 

30.listopadu 2015

Firmu TSH PLAST s.r.o. jen a jen chválíme za profesionální a vstřícný přístup.

Velmi ochotná p.Knotková (obchodní zástupce) a p.Douda,který nám bazén přivezl a provoznil.

My budeme určitě doporučovat a už se těšíme na koupání v krásném bazénu.

 

S pozdravem Šináklovi České Budějovice

 

25.května 2015

Dobrý den,
rád bych poděkoval za Váš přístup a celkově odvedenou práci při realizaci našeho bazénu.
Všechny práce proběhly přesně podle dohody a časového harmonogramu.
Vyfoliování (ač od dodavatelské firmy) je kvalitativně - co mohu posoudit - velmi dobré, p. Švec junior odvedl opravdu precizní práci.
Zkušenosti p. Doudy byly pro mě velmi cenné a jeho přístup a profesionalitu bych pak hodnotil jako vynikající.

Přeji mnoho úspěchů v dalším rozvoji firmy.

Tomáš Laňka, Rakovník

 

28.listopadu 2014

Dobrý den paní Knotková, pane Andrle,

již pár dnů nás těší pohled na nový bazén, který dodala Vaše firma na klíč. Chtěl bych proto poděkovat Vám a všem Vašim kolegům, kteří se na dodávce podíleli. Zejména bych ocenil skvělou komunikaci a spolupráci s paní  Knotkovou. Její zásluhou a díky její vstřícnosti, ochotě a organizačním schopnostem se podařilo bazén a spoustu související práce zvládnou v krátkém čase. Výsledek nám dělá radost. Děkujeme!

Dnes jsme s panem Doudou bazén "zazimovali". Věřím, že i poslední fáze naší spolupráce, instalace technologie a zprovoznění na jaře proběhne stejně hladce jako vše dosud.

Ještě jednou děkuji.

S přátelským pozdravem,

Miroslav Novák, Velké Popovice, okr. Praha-východ

 

9.září 2014

Vážení,

jsem velice spokojena s firmou TSH PLAST. Chválím především osobní a profesionální přístup techniků  pana Doudy a pana Majerika. Instalace bazénu proběhla velice hladce a ve sjednaném termínu.

Dále bych ráda poděkovala paní Knotkové, která mě svým osobitým přístupem provedla celou realizací až k montáži zastřešení.“

Cimpová  - Tábor Horky

 

27.května 2014

Dobrý den paní Musilová,

chtěl bych tímto firmě TSH PLAST poděkovat za realizaci bazénu a zastřešení, která proběhla rychle a kvalitně. Také děkuji Vám za vstřícnost a trpělovost. Dále děkuji panu Doudovi za profesionální přístup a montáž.

Jsme nadmíru spokojeni, všude budeme firmu TSH PLAST doporučovat a chválit.

Děkujeme

Jaroslav Klofáč, Havlíčkův Brod

 

10.září 2013

Vážená paní Knotková,

předem bych chtěl moc poděkovat za realizaci bazénu a zastřešení. Vše funguje spolehlivě a k naší úplné spokojenosti. Tepelné čerpadlo je super, dnes kdy bylo ráno 5.stupňů tepla, máme v bazénu 30.stupňů - slaná úprava vody nemá chybu, voda naprosto čistá a bez údržby.

Chtěl bych také ještě jednou poděkovat panu Doudovi za jeho obětavou práci a přístup k zákazníkovi. To se dnes již také moc nevidí. Sám pracuji ve službách a pana Doudu bychom ihned zaměstnali.

Ještě jednou moc děkujeme a každému vaší firmu TSH PLAST doporučím.

S pozdravem

Jiří Kubák, Holubov, okr.Český Krumlov

detail