Skip to main content

Garážová vrata


Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou v dnešní době nejpoužívanějším typem garážových vrat. Vrata jsou složena ze sekcí, které vyjíždějí ve vodicích kolejnicích pod strop. Sekční garážová vrata mohou být vybavena motorem s dálkovým ovládáním a příslušenstvím, jako jsou integrované vstupní dveře, různé druhy okének, madla, kliky a dalšími prvky.

Posuvná garážová vrata

Posuvná garážová vrata nezajíždějí pod strop, ale do boku garáže. Získáte tak dveře i garážová vrata v jednom. Mohou být stejně jako sekční garážová vrata vybavena motorem s dálkovým ovládádním a ostatním příslušenstvím. Z hlediska stavební připravenosti je však nezbytně nutná rovná podlaha. Maximální povolený sklon je 5 mm na šířku i hloubku vrat. Pokud není rovná podlaha, je ohrožena správná funkčnost vrat.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata, která fungují jako roleta. Šetří místo, těsní a můžeme je instalovat i do hotových garáží, které neumožňují stavební úpravy. Vzhledem k tomu, že rolovací garážová vrata jsou kompletně vyrobená ze zateplených hliníkových lamel vyplněných PUR pěnou – nikdy nezkorodují. Aby pro Vás bylo jejich každodenní používání snadné a pohodlné nabízíme široké spektrum pohonů pro roletové systémy s dálkovým ovládáním.