reference

 • Jiří V.

  Mladá Boleslav

  dle Vaší výzvy zasílá stručné hodnocení:
  Přístup zaměstnanců společnosti TSH Plast se kterými jsem komunikoval hodnotím jako velmi dobrý – vstřícnost, ochota, velmi dobrá komunikace, snaha vyřešit problém, případně poradit.

 • Jaroslav S.

  Křelovice u Pelhřimova

  děkuji za Vaše služby a přístup k práci. Vše proběhlo dle mých přestav. Výborný přístup.

Miroslav S.

Mladá Vožice

U fa.TSH Plast jsme si objednali nová okna, jako rekonstrukci stávajících dřevěných.Při naší návštěvě u obchodního zástupce firmy jsme byly mile překvapeni s přístupem a ochotou zástupce.Po zaměření jsme si ještě několikrát “navymýšleli”různé změny. Vždy nám ochotně předělala cenovou nabídku.Okna jsme si objednali i se začištěním a musíme uznat,že kromě vymalování jsme nemuseli tzv.na nic sáhnout.Chlapi od firmy mají od nás za odvedenou práci palec nahoru.

Jan a Emilie K.

Pelhřimov

Rádi bychom Vám poděkovali za vyčerpávající informace při sjednávání naší zakázky.
Dále pak náleží náš velký dík panu Čepelákovi a jeho kolegům za precizně odvedenou práci.
S velkými díky Jan a Emilie K.

Jaroslava B.

Praha Výhod, Nupaky

S objednávkou, zaměřením, dodáním, komunikací, cenou a hlavně kvalitou Vašich oken jsme velice spokojeni. Pokud budeme opět cokoli přistavovat, vždy se na Vás obrátíme.

Ještě jednou děkujeme za profi služby a přejeme hodně spokojených zákazníků, jako jsme my.

Žáková

v souvislosti s nedávno provedenou výměnou oken v mém domě mi nezbývá, než s potěšením konstatovat, že svěřit tuto zakázku firmě TSH plast, s r.o. považuji za velmi dobré rozhodnutí. Od předchozího pečlivého a precizního vyměření přes rychlou a bezproblémovou instalaci nových oken a likvidaci původních, až po konečné začištění – dokonce i profesionální zedník výsledek pochválil… Jsem s prací Vašeho týmu maximálně spokojena a přeji Vaší firmě spoustu dalších stejně spokojených zákazníků!

Jaroslav K.

s dodavkou oken do novostavby jsem byl velmi spokojen-byla presne dle dohodnuteho terminu,

tyden predem monteri zavolali a prijeli presne ve stanoveny cas,montaz probehla velmi rychle a rekl bych i precizne, 

presto se objevila mala chyba-koupelnove okno slo zavrit jen na mikroventilaci a vypadly dva dorazy zavirani oken (kuchyn a pokoj), 

vse se zapsalo do predavaciho protokolu a  bylo vyrizeno asi tyden po montazi k nasi naproste spokojenosti,tyto drobne chyby (jsme jen lidi) 

me rozhodne neodradi od toho, abych dal jen ty nejlepsi reference ostatnim zakaznikum.

Nicmene na podrobnejsi recenzi mohu odpovedet az tak za pet ci deset let,az co ukaze cas.

Timto dekuji za spolupraci a pokud se v budoucnu rozhodneme, ze budeme davat jeste nejaka okna do bytu, kde momentalne bydlime,urcite to bude opet TSH Plast,

byť cena neni uplne nejlevnejsi,ale jak se rika,nejsem tak bohaty, abych si mohl koupit levne veci.

Timto dekuji celemu tymu TSH Plast a verim, ze budu spokojen i v budoucnu.

Naší referencí jsou tisíce realizací a důvěra spokojených zákazníků. Budeme rádi, když v naše služby a produkty vložíte důvěru a zavoláte nám, pošlete poptávku nebo navštívíte jednu z našich prodejen po celé ČR.

Kalkulace

Zavoláme Vám

Spěcháte? Napište nám na sebe kontakt. Ozveme se nejpozději následující pracovní den.  Souhlasím se zpracováním osobních údajů*