Skip to main content

Parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu


Venkovní parapety

V naší nabídce nalezenete venkovní hliníkové parapety s kvalitní a odolnou povrchovou úpravou v barvě bílé, tm.hnědé, sv.hnědé, bronzové, stříbrné a tm. antracitové. K parapetům ve standardu dodáváme plastové bočnice. Venkovní parapety se dodávají v šířkách od 90mm do 360mm. Tyto šířky jsou bez možnosti dalších úprav.

Vnitřní parapety

Vnitřní parapety dodáváme plastové, v základních barvách bílá, mramor, jilm, buk, zl.dub, třešeň a stříbrná. Boční krytky parapetů korespondují s barevným provedením vlastního parapetu. Vnitřní parapety se dodávají v šířkách od 180mm do 600mm s možností její úpravy, vzhledem ke konkrétním potřebám.


Vnitřní žaluzie

Pro zajištění světelné pohody v domě a jako ochranu proti slunci na okna TSH PLAST Vám doporučujeme celostínící, řetízkem ovládané žaluzie zn. ISOTRA. Při volbě žaluzie si můžete vybrat z několika typů žaluzií a široké palety odstínů lamel, dle našeho vzorníku.

Venkovní žaluzie a rolety

Exteriérové zastínění je efektivnější než stínící technika v interiéru. To proto, že zachycuje dopadající sluneční paprsky ještě před dopadem na okna a fasádu. Navíc také napomáhá utvářet charakter domu. Ať už použijte rolety či žaluzie, terasa i balkón získá atraktivnější podobu. Další výhodou je účinná tepelná izolace, velká odolnost díky kvalitní konstrukci i materiálu a finanční úspora na výdajích za energie domu. V neposlední řadě s venkovní stínící technikou získáte větší pocit bezpečí a ochrany vás i vašeho majetku. Snadné ovládání venkovních žaluzií i rolet zaručuje velký komfort.


Sítě proti hmyzu

Síť tvoří hliníková konstrukce a síť je ze skelných vláken potažených PVC. Šedá barva síťoviny zaručuje výbornou průhlednost a výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění rámu na okně. Konstrukce je spolehlivá, trvanlivá a odolná vůči vlivům počasí. Barevné provedení rámu sítě  je shodné s okny. Sítě vyrábíme jak pro okna, tak balkónové dveře.