Skip to main content

O firmě TSH plast s.r.o.


TSH PLAST – více jak 25 let s Vámi…

Naše firma TSH PLAST s.r.o. byla založena v roce 1997. Od začátku se zabýváme výrobou plastových oken a dveří. Doplňkově vyrábíme také jímky, septiky, šachty a další plastové nádoby. V roce 2008 koupil TSH PLAST významný výrobce plastových oken v České republice společnost PRAMOS, a.s. Zde se přímo vyrábí plastový profil, ze kterého jsou naše okna a dveře vyrobeny.

U nás v TSH PLASTU Vám tedy nabízíme POCTIVÁ česká okna a dveře. Jelikož si pevně stojíme za kvalitou našich oken a dveří, dostanete od nás nadstandardní záruku v délce 7 let.

Okna a dveře vyrábíme přímo „na míru“ dle Vašich konkrétních požadavků. Naše vlastní montážní party pro Vás zajistí všechny práce spojené s výměnou oken: vybourání starých oken a dveří montáž nových likvidaci (odvoz starých oken a dveří) zednické začištění kolem oken položení parapetů, namontování žaluzií, montáž sítí proti hmyzu hrubý úklid po montáži na vyžádání Vám zajistíme kompletní úklid po montáži „na čisto“ vč. umytí oken I po montáži stále zůstáváme ve spojení, řešíme s Vámi jakékoliv Vaše otázky týkající se užívání nebo údržby oken. Nadále jsou pro Vás k dispozici naši obchodní zástupci na našich obchodních kancelářích. Jsme tu pro Vás i po skončení záruční doby.

Naše výhody:

  • Jsme na trhu již více jak 20let
  • Vyrábíme plastová a hliníková okna a dveře
  • Máme za sebou tisíce realizací, dlouholetou zkušenost a důvěru spokojených zákazníků
  • Klademe důraz na kvalitu výrobků i kvalitu souvisejících služeb
  • Výrobním termínem se snažíme přispůsobit požadavkům našich zákazníků
  • Na naše namontovaná okna a dveře dostanete nastandarní záruku v délce 7let!!
  • Záruční a pozáruční sevis je pro nás samozřejmostí

Montáž

Našim montážníkům se dne 12.12.2012 podařil vytvořit český rekord v nejrychlejší montáži oken. V rámci výměny starých dřevěných špaletových oken v Domě dobrých dnů v Pelhřimově kde sídlí jedna z expozic Muzea rekordů a kuriozit, se našim montážníkům podařio namontovat plastová okna a dveře v rekorním čase 18:59:84 min.

Tímto je naše firma TSH PLAST zapsána do ĆESKÉ KNIHY REKORDŮ. Rekordní montáž oken provedli tito montážníci: Jan Hrubý, Vladimír Houska, Jaroslav Tourek, Tomáš Tourek, Jaroslav Šenkýř, Roman Šenkýř, Michal Rejhons a Pavel Čepelák. Hoši gratulujeme!

Partnerství

Naše společnost TSH PLAST nechce pouze pomáhat lidem lépe bydlet. V rámci našich možností podporujeme sportovní a další společensky-prospěšné aktivity, nejen v okolí našich obchodních kanceláří.

HC Tábor

Podporujeme mladou hokejovou generaci na cestě za jejím snem.

Mládežnický volejbal Jindřichův Hradec

Podporujeme oddíl volejbalu, mládežnické týmy v Jindřichově Hradci. Gratulujeme týmu juniorek, vítězi krajského přeboru 2010–2011.