Barvy plastových dveří


Plastové dveře TSH PLAST si můžete objednat v základní bílé barvě (RAL 9016) nebo ve více než 20 provedeních laminovací fólie věrně imitujících dřevo. Barevné fólie jsou stálobarevné a vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům. Barevnost oken si můžete zvolit ve variantě jednostranné, anebo oboustranné. Oboustranný dřevodekor je vždy na hnědém probarveném nosiči.

Zobrazené vzorky barevných fólií jsou pouze informativní. Jejich vzhled a vnitřní kresba jsou dány nastavením příslušného zobrazovacího zařízení. Pokud se rozhodnete pro výběr některé ze zobrazených barev, nechte si je ukázat přímo na vzornících laminovacích folií v některé z našich obchodních kanceláří nebo u našich obchodních zástupců.

Naší referencí jsou tisíce realizací a důvěra spokojených zákazníků. Budeme rádi, když v naše služby a produkty vložíte důvěru a zavoláte nám, pošlete poptávku nebo navštívíte jednu z našich prodejen po celé ČR.

Kalkulace

Zavoláme Vám

Spěcháte? Napište nám na sebe kontakt. Ozveme se nejpozději následující pracovní den.    Souhlasím se zpracováním osobních údajů*