Posuvný systém – hliníkový program


PONZIO SL 1600

Tento typ zdvižně-posuvných dveří Vám zajistí jedinečnost a exkluzivitu vstupu do Vašeho domu a vtiskne Vaší stavbě neopakovatelný ráz.

Řešení tohoto prvku používá robustní hliníkovou konstrukci, která umožňuje dodávku velkých formátů při zachování naprosto výjimečné ovladatelnosti posuvných částí tohoto HS portálu. Precizní chod kování společně s posuvem funkčních křídel po přesné dráze na pevných valivých segmentech zajišťuje nejen špičkovou ovladatelnost, ale také přispívá k vysoké bezpečnosti celého výrobku.


Charakteristika:

  • lze zvolit z řešení kombinujících dvě, tři, čtyři nebo i šest samostatných křídel a tím dosáhnout vynikající užitné designové hodnoty výrobku.
  • systém umožňuje konstruovat stabilní prvky velkých rozměrů s maximální hmotnosti křídla až 400 kg
  • prostorná konstrukce umožňuje dosáhnout maximální šířku křídla 3,3 m
  • maximální výška křídla je 3,4 m
  • lze vybírat z několika variant tepelné izolace a to v třídách standard, verze PLUS nebo verze HI

Zdvižně-posuvné řešení nabízí možnost využití maximální průchodné plochy dle individuálních požadavků. Další velkou výhodou systému SLIDING SL 1600 TT je možnost částečného zapuštění rámu do podlahy, čímž je docíleno minimální přechodové bariéry.

Naší referencí jsou tisíce realizací a důvěra spokojených zákazníků. Budeme rádi, když v naše služby a produkty vložíte důvěru a zavoláte nám, pošlete poptávku nebo navštívíte jednu z našich prodejen po celé ČR.

Kalkulace

Zavoláme Vám

Spěcháte? Napište nám na sebe kontakt. Ozveme se nejpozději následující pracovní den.    Souhlasím se zpracováním osobních údajů*