Plastové bazény


Bazény vyrábíme z polypropylenových desek s UV stabilizací. Jedná se o materiál prvotřídní kvality od renomované německé firmy s dlouholetou tradicí na evropském trhu – firmy Röchling.

Základní tvar námi vyráběných bazénů je obdélník. Na Vaše přání vyrobíme i atypické tvary a velikosti. Maximální rozměry těchto bazénů jsou omezeny výrobními a dopravními možnostmi, a to do velikosti 7,9 x 3,7m. Větší bazény se zpravidla vyrábějí jako foliové.

Bazény TSH PLAST – pro Váš požitek z koupání…

Materiál bazénu


Základní tvary našich bazénů:

 • obdélník se zaoblenými rohy (rádius 0,5 m)
 • obdélník s pravoúhlými rohy (roh 90°)

Další rozličné tvary bazénů vyrábíme přímo dle požadavku zákazníka. Maximální rozměry bazénu jsou 7,9 x 3,7 x 1,5m. Standardní hloubky bazénů jsou 120,130,140 a 150cm.)

Barvy

Bazény vyrábíme standardně v barvě caribbean blue. V naší nabídce najdete ale i další barvy jako light blue, steel blue a white. Tyto tři barvy se však vyrábějí na zakázku, a proto jsou naše bazény vyrobené z těchto desek dodávány v delších dodacích termínech a jsou s příplatkem k ceně.

Pořadí barev zleva

 • BÍLÁ (white)
 • OCELOVĚ MODRÁ (steel blue)
 • SVĚTLE MODRÁ (light blue)
 • KARIBSKÁ MODRÁ (caribbeanblue)
 • ŠEDÁ (grey)

Bazénové desky Polystone®

Tvar bazénu


Základní tvary našich bazénů:

 • obdélník se zaoblenými rohy (rádius 0,5 m)
 • obdélník s pravoúhlými rohy (roh 90°)

Další rozličné tvary bazénů vyrábíme přímo dle požadavku zákazníka. Maximální rozměry bazénu jsou 7,9 x 3,7 x 1,5m. Standardní hloubky bazénů jsou 120,130,140 a 150cm.)

Typ bazénu


Skimmerové bazény

Voda je do bazénu přiváděna tryskami a odváděna skimmerem. Skimmer je plastový sběrač zabudovaný ve stěně bazénu, a to v úrovni vodní hladiny. Bazén není nikdy naplněný až po okraj. Hladina je v úrovni skimmeru, a to zpravidla tak 10 cm pod hranou bazénu.

Přelivové bazény

Voda je do bazénu (stejně jako u skimmerového bazénu) přiváděna tryskami. Odvod vody z bazénu se zajišťuje pomocí přelivového žlábku, který je umístěn po obvodu – za hranou bazénu. Voda přetéká přes hrany. Do oběhového cyklu musí být zařazena vyrovnávací nádrž. Ta slouží k akumulaci vody vytlačené z bazénu při jeho používání.

Typy schodů v bazénu


Ke každému bazénu neodmyslitelně patří bezpečný vstup. Pro jednodušší bazény nebo sportovněji založené uživatele doporučujeme bazénový žebřík. Pro ty kteří chtějí v bazénu spíše relaxovat, jsou vhodnější integrované vstupní schody. Jsou provedeny ze speciálních protiskluzových desek a kromě pohodlného a bezpečného přístupu poskytují také prostor pro příjemné posezení.

Pro hloubky 120 a 130 cm jsou instalovány tři schody.Pro hloubky bazénů 140 a 150 cm pak čtyři schody. Šířka nášlapu je 30 cm. Na Vaše přání lze vyrobit i jiný tvar a rozměry schodiště.

Naší referencí jsou tisíce realizací a důvěra spokojených zákazníků. Budeme rádi, když v naše služby a produkty vložíte důvěru a zavoláte nám, pošlete poptávku nebo navštívíte jednu z našich prodejen po celé ČR.

Kalkulace

Zavoláme Vám

Spěcháte? Napište nám na sebe kontakt. Ozveme se nejpozději následující pracovní den.  Souhlasím se zpracováním osobních údajů*